środa, 18 grudnia 2013

~~ święta, święta !~ coraz  bliżej święta, coraz bliżej święta ... ~

Prezenty kupione i popakowane, mini-choinka ubrana (jeżeli ubiorem nazwiemy jeden łańcuch i dwa dzwoneczki -.-), pokój... powiedzmy, że jakoś przystrojony. Teraz tylko czekać i czekać! Kolędy już przygotowane. W tym roku postawiłam na koreańskie piosenki świąteczne i mam ich kilka uszykowanych coby umilić sobie te bożonarodzeniowe wieczory.
Koniec roku się zbliża, a co za tym idzie nadchodzi koniec semestru. Oceny już w indeks wpisane, brakuje tylko języka polskiego. Jestem w miarę zadowolona z ocen i zła na samą siebie, że zaczęłam ogarniać matmę dopiero teraz kiedy praktycznie kończę szkołę. Dostateczny to nie jest specjalnie dobra ocena, ale z j. angielskiego i wos-u mam oceny bardzo dobre, więc jakoś przeżyję. Przede mną ostatni semestr nauki i matura! Czeka mnie przeczytanie kilku lektur i napisanie pracy maturalnej, ale to dopiero po Nowym Roku. Z podwójną siłą biorę się również za szukanie pracy. Mam nadzieję, że się uda.

. . .

Ponieważ idą święta chciałabym Was również zachęcić do kupna mojej książki "Dotrę do ciebie". Dostępna jest na stronie wydawnictwa Psychoskok, w internetowym sklepie Empik w postaci e-booka, bądź w postaci książki papierowej bezpośrednio u mnie w świątecznej cenie 13zł. ;) Także jakby ktoś był zainteresowany to śmiało może się ze mną kontaktować.


6 komentarzy:

 1. Trzymaj się Maturzystko! :D
  Nareszcie sobie trochę odpoczniesz!

  PS. To "Dotrę do Ciebie" zostało nie tylko wydane w formie Ebooka, ale również jako książka tradycyjna? I to wszystko od tego samego wydawnictwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję! Wiele zależy od mojej matury. :D

   "Dotrę do ciebie" zostało wydane przez wydawnictwo Psychoskok tylko jako e-book, ale są firmy, które zajmują się tzw. drukiem na życzenie. Co prawda książka nie posiada wtedy żadnego loga wydawnictwa, ale mimo wszystko jest wydrukowana. ;)

   Usuń
 2. A co z aktualną pracą o której pisałaś? Już nie pracujesz, czy dopiero planujesz zrezygnować? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam zatrudniona tylko na kilka tygodni przez agencję pracy. Pod koniec roku nie mają zamówień i nie ma sensu aby trzymali tyle studentów kiedy i tak mają dużo swoich pracowników. :)

   Usuń
 3. Właśnie skończyłam czytać Twoją książkę, jest NIESAMOWITA. A na koniec wzruszyłam się. Spodziewałam się szczęśliwego zakończenia a tu taki szok przeżyłam, że się rozkleiłam. Nigdy nie czytałam książek polskiego wydawcy, ale nie zawiodłam się. Pewnie jeszcze raz po nią sięgnę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) !!! Bardzo mi miło, że "DDC" tak Ci się spodobało. Mam nadzieję, że z czytania czerpałas tyle radosci co ja z pisania tej książki. ;):) Pozdrawiam i sciskam ! ;)

   Usuń