Zrecenzuję

Chcesz otrzymać obiektywną. szczerą recenzję swojej powieści? A może chcesz poznać opinię na temat książki, której nikt nie chciał ocenić? Możesz śmiało odezwać się do mnie! Nie barwię swych słów, patrzę na wszystko okiem wymagającego czytelnika i wiem, co inni chcą czytać. 

1. Nie czytam wszystkiego. Interesują mnie książki z gatunków: szeroko pojętej fantastyki, kryminały, powieści grozy, romanse, dramaty. 

2. Moje opinie zawsze są szczere. Nie piszę na siłę, nikt mi nie płaci za pozytywną recenzję. 

3. Każdą książkę do recenzji muszę trzymać w dłoniach. (Nie jest to sposób na darmowe otrzymanie powieści. Niczego takowego nie potrzebuję, gdyż moja osobista, prywatna biblioteczka jest ogromna. Wysyłając książkę na mój adres korespondencyjny trzeba liczyć się z tym, że stanie się ona moją własnością.)

4. Przeczytanie tak obszernego tekstu zajmuje mi na ogół kilka dni. Nie zawsze mam jednak ochotę na dany gatunek, więc niekiedy trzeba uzbroić się w cierpliwość.

5. Nie jestem wprawnym, profesjonalnym recenzentem, ale dążę do doskonałości. Ćwiczę, by z każdą opinią było coraz lepiej i myślę, że mi się to udaje. 

. . .
Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz na: amoris.ann@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz