sobota, 13 kwietnia 2013

śmieszne.

Och, jak ja uwielbiam jak ktoś robi z siebie ofiarę. Biedną, zagubioną duszyczkę w tym szarym, okrutnym świecie. Najlepiej rzucać oskarżeniami na prawo i lewo, ślepo wierzyć innym niż pomyśleć samemu. Jakie to żałosne i śmieszne.


/ Znów kurwa na antybiotykach. Czy my kiedyś będziemy zdrowi?

3 komentarze:

 1. Napiszę jeszcze raz komentarz, więc mam nadzieję, że tym razem nie wystąpi żaden błąd.
  Doskonale cię rozumiem z tym chorowaniem. Sama mam coś takiego, że jedno zapalenie gardła przejdzie, a następne przychodzi. Boże! Mam już dość antybiotyków :/
  Mam nadzieję, że u ciebie nic poważnego. Kuruj się, Ann :)
  Bardzo mi się podoba twoja ostatnia recenzja. Czytało się ją niezwykle szybko, ale zawiera sporo rad, a to jest najważniejsze.
  Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno pisać książkę, znaleźć czas i pomysły. Chociaż tak to bywa, że kiedy jesteś na jakimś etapie w pisaniu potrzebujemy obiektywnego spojrzenia na naszą twórczość :D
  Sama jestem niezwykle krytyczna wobec tego, co powstaje z pod moich palców. Okropna cecha, ale to tak swoją drogą.
  Osobiście niezwykle mocno trzymam kciuki za Maćka, żeby skończył swoją zaczętą powieść/książkę/opowiadanie czy jak to tam się inaczej nazywa.
  Na zakończenie powiem, że jestem w szoku. Nie spodziewałam się, że recenzujesz także historie niezakończone.
  Życzę miłego weekendu. Zdrowiej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdrowiej szybciutko, bo się ciepło robi i aż szkoda w domu siedzieć. ;) Tutaj niby poważnie niby nie. Trudno stwierdzić.
   Cieszę się, że podobała Ci się recenzja. Ja również trzymam kciuki za Macieja. Chłopak jest ambitny i przede wszystkim uwielbia pisać, a to najważniejsze. Z czasem pewnie rozwinie swój styl pisania i pewnie nie raz jeszcze zaskoczy. ;)
   Trudno jest zrecenzować coś co nie jest zakończone, bo nie znam dalszej części, ale skoro zostałam poproszona to uznałam, że warto się temu przyjrzeć.
   Tobie również życzę miłego weekendu. Tutaj trochę nauki. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję. Na pewno zrobię wszystko, żeby szybko się wykurować.
   Tobie także życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że choć krótki czas poświęcisz na pisanie :)
   Pozdrowionka.

   Usuń