piątek, 7 marca 2014

AoW.

Się dzieje.
Korepetycje z matematyki ruszają pełną parą, a ja mam okazję pochwalić się, że kilka dni temu miałam przyjemność tłumaczyć recenzję najnowszej płyty koreańskiego zespołu C.N.Blue z polskiego na angielski, a następnie moja recenzja powędrowała do chłopaków. Dzięki temu w najnowszym numerze znajdzie się wywiad z zespołem, a o recenzji piszą zagraniczne media. Fajna sprawa. ;)
Poza kącikiem kulinarnym w najnowszym Asia on Wave, dostałam również recenzję dramy "Beautiful Man", a strona magazynu AoW przybrała ostatnio formę serwisu informacyjnego i tą drogą zdecydowałyśmy się iść. Dostałam pod swoją opiekę Koreę Południową, także zapraszam http://magazyn-aow.pl/ ;))

9 komentarzy:

 1. To ja gratuluję!
  Ale stwierdzenie "zagraniczne media" jest tak mało obrazowe, jak na pisarkę! Przecież cytują tą recenzję w Korei, Japonii, Chinach i wielu anglojęzycznych portalach... To jest wręcz milowy krok, by nasz magazyn stał się niesamowicie rozpoznawalny. A od tego już dużo bliżej do załóżmy, koncertu SJ w Polsce. Wiem, że wybiegam daleko, ale od czegoś trzeba zacząć. :)
  Jestem taka dumna z całej redakcji AoW, że aż w głowie się nie mieści~!

  Do tego "Beautiful Man"! Mam nadzieję, że zdanie o tej dramie wcale nie jest tak negatywne, jak słyszałam, bo mi się bardzo podoba (chociaż jeszcze nie skończyłam oglądać, bo czekam na przetłumaczenie napisów na polski)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę kochana, że nie powinnyśmy liczyć na koncert SJ w Polsce po tym co miało miejsce w Londynie. ;) Sam Ryeowook wypowiadał się o tym w Sukirze. Oczywiście mam nadzieję zobaczyć ich u nas. SuJu albo inny k-popowy zespół. Redakcja AoW jest naprawdę niesamowita i aż mi miło, że mogę współpracować z takimi ludźmi. Mam nadzieję, że zasięgniesz po najnowszy numer i przyjrzysz się mojej recenzji tej dramy. ;)

   Usuń
  2. Czy śmiesz wątpić, że mogłabym tego nie zrobić? XD Muszę mieć 4 numer i tylko czekam, aż wejdzie do Empików. <3
   I jeśli tylko będziesz chciała, to nawet skomentuję tą recenzję. ;)
   A z tym koncertem to trochę przesadziłam, faktycznie. Ale myślę, że wiesz, co miałam na myśli. (czasem mnie trochę ponosi) ;p Bo taki kroczek wiąże się ze skutkami: tymi pozytywnymi, na które liczę i tymi już nie tak bardzo pozytywnymi. A na wszystkie przyjdzie swój czas. :)
   Jednak bardzo mnie cieszy, że magazyn się tak ładnie rozwija i działa. ^^

   Usuń
  3. "Sam Ryeowook wypowiadał się o tym w Sukirze."? A co mówił, bo chyba nie jestem w temacie..? ;p

   Usuń
  4. To w takim razie czekam na Twój komentarz do recenzji. xD Również się cieszę, że nie tylko magazyn, ale również strona internetowa AoW tak ładnie idzie do przodu :)
   Co do Ryeowooka, to nie zacytuję Ci jego wypowiedzi. Ale w którejś ze swojej audycji powiedział, że koncert w Anglii był najgorszej sprzedającym się koncertem i, że było im przykro, że fani krzyczeli głośniej gdy pojawiło się EXO niż gdy pojawiło się samo SJ. Nie wiem czy to 100% prawda, ale wiele elfów mi to mówiło i nawet pojawił się dość spory artykuł na jednym z polskich tumblr na temat koncertu i autorka również przytoczyła słowa Ryeowooka. :)

   Usuń
  5. Ohh. nie. Tak bardzo wspieram SJ, a mam wrażenie, że niektórzy fani robią tyle złego, że nawet moje największe wsparcie nie wynagrodzi Juniorkom tego wszystkiego...
   I oczywiście dam Ci znać, jak tylko zdobędę 4 numer. ^^

   Usuń
  6. Ja też ich bardzo wspieram i nie rozumiem fanów, którzy opuszczają SuJu.
   :)

   Usuń
 2. Gratulacje, moja przyjaciółka czyta to czasopismo - jest zakochana w Korei oraz wszelkich azjatach :)

  OdpowiedzUsuń